41-100, Siemianowice Śląskie, Polska
+48 513836168
combiasty@gmail.com

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Combiasty Video Fotografia i Video Produkcja Reklama Dron

Do zdjęć ze ślubu i wesela wracamy w życiu najczęściej. Zazwyczaj stanowią jedną z najcenniejszych rodzinnych pamiątek. Te najlepsze, nawet z upływem lat nieustannie zachwycają i przywołują nie tylko wydarzenia, ale też prawdziwe emocje. Jeśli tego samego chcecie dla siebie, dobry fotograf na wesele to podstawa. Być może wspólnie zatrzymamy w czasie historię Waszej miłości.

Pełne emocji przygotowania, ceremonia ślubu, aż wreszcie żywiołowe przyjęcie weselne są czasem, na który czekacie wiele miesięcy, a mijają, jak mgnienie oka. Fotograf ślubny jest obserwatorem i storytellerem. Tworzymy opowieść, nie ingerujemy w Wasze plany i nie kreuje rzeczywistości. Najważniejszym kryterium przy wyborze fotografa jest sposób patrzenia. To właśnie ten aspekt powoduje, że zdjęcia wpadają Wam w oko! Fotografia w naszym wykonaniu pokazuje Was takimi jakimi jesteście w sposób nie wymuszony i naturalny. Każdy człowiek jest piękny i posiada swoją niepowtarzalną osobowość i temperament. Zobacz koniecznie PORTFOLIO!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?
Fotografia na początku była naszą pasją która zaczęła się w 2013 roku “wycykaliśmy” setki tysięcy zdjęć, zmienialiśmy sprzęt na coraz bardziej profesjonalny tak aby w 2020roku zacząć zajmować się tym komercyjnie. Od tego czasu na naszym końcie mamy około pół miliona zrobionych zdjęć nie tylko w branży ślubnej, a też reklam, teledysków video, spotów, relacji z imprez sportowych i kulturalnych. Na chwilę obecną stale współpracujemy z kilkoma dużymi organizacjami sportowymi i eventowymi , co można zobaczyć na stronie internetowej

Pracujemy na topowym profesjonalnym sprzęcie znanych i cenionych producentów: SONY ( A7III A6400) , DJI (Mavic AIR 2S Ronin ) , RODE(Mikrofony Mikroporty) , GoPro ( 10 ), TASCAM ( rejstrator ) Posiadamy szeroki asortyment szkieł o każdej potrzebnej ogniskowej (SONY SIGMA TAMRON VILTROX CARL ZEISS)

Zapraszam do wykonanych prac

Teledyski Ślubne